Miele Guard L1
Ražotājs: Miele
- Grīdas putekļsūcējs
- Jauda: 890 W
- Savākšanas tilpums: 3,5 l
- Papildu sprauslas: Grīdas sprausla, Mēbeļu ota, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla
- Darbības rādiuss: 12 m
- Skaņas spiediens: 74 dB
- Putekļu filtra veids: AirClean izplūdes gaisa filtrs
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Elektroniski
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Guard L1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Siemens VSQ5X1230
no 147,85€

Festool CTL SYS (575279)
no 424,58€

Siemens VS06A111
no 105,70€

Severin BC 7052
no 125,75€

AEG AB61H6SW
no 144,42€

Numatic Henry HVR200
no 153,41€

Bosch Serie 2 BGDS2CHAMP
no 96,94€

Philips 3000 Series XD3112
no 101,66€

Rowenta Force Allergy+ RO7473
no 185,45€

Siemens VSZ3XTRM11
no 173,65€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele Guard L1 Flex / 300616

287,00€
287,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Odkurzacz MIELE Guard L1 Nordic Blue GUARD L1 NORDIC BLUE

298,36€
298,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Guard L1 Flex Sunset Yellow putekļu sūcējs

299,99€
299,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Putekļu sūcējs ar maisu Miele Guard L1 Flex Sunset Yellow, 890W, 3.5l, 12559720

319,00€
319,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P50 cm x A23,9 cm x D28,8 cm |
|---|---|
| Svars: | 6,6 kg |
| Jauda: | 890 W |
|---|---|
| Savākšanas tilpums: | 3,5 l |
| Skaņas spiediens: | 74 dB |
| Putekļu filtra veids: | AirClean izplūdes gaisa filtrs |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Elektroniski |
| Papildu sprauslas: | Grīdas sprausla, Mēbeļu ota, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla |
| Maisiņa indikators: | Jā |
| Atbalsta paliktnis: | Jā |
| Riteņi integrēti: | Jā |
| Auduma šļūtene: | Jā |
| Kabeļa uztīšana: | automātiski |
| Darbības rādiuss: | 12 m |
| Strāvas padeve: | Tīkla darbība |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Guard L1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























