Miele Guard M1 Flex
Ražotājs: Miele
- Grīdas putekļsūcējs
- Jauda: 890 W
- Savākšanas tilpums: 4,50 l
- Papildu sprauslas: Grīdas sprausla, Mēbeļu ota, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla
- Darbības rādiuss: 11 m
- Skaņas spiediens: 77 dB
- Maisiņa indikators: Jā
- Atbalsta paliktnis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Guard M1 Flex
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Siemens VSQ5X1230
no 147,85€

Festool CTL SYS (575279)
no 424,58€

Siemens VS06A111
no 105,70€

Severin BC 7052
no 125,75€

AEG AB61H6SW
no 144,42€

Numatic Henry HVR200
no 153,41€

Bosch Serie 2 BGDS2CHAMP
no 96,94€

Philips 3000 Series XD3112
no 101,66€

Rowenta Force Allergy+ RO7473
no 185,45€

Siemens VSZ3XTRM11
no 173,65€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Worek do odkurzacza Miele Miele Guard M1_Standard_ Flex Blue 4002516796138

241,98€
241,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Dulkių siurblys Miele Guard M1 Flex NordicBlue 12562290 | 4002516796138 | 4002516796138

264,05€
264,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Dulkių siurblys Miele Guard M1 Flex NordicBlue 12562290 4002516796138

270,56€
270,56€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Svars: | 7,30 kg |
|---|
| Jauda: | 890 W |
|---|---|
| Savākšanas tilpums: | 4,50 l |
| Skaņas spiediens: | 77 dB |
| Papildu sprauslas: | Grīdas sprausla, Mēbeļu ota, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla |
| Maisiņa indikators: | Jā |
| Atbalsta paliktnis: | Jā |
| Darbības rādiuss: | 11 m |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Guard M1 Flex
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















