Miele Guard M1 Kaķis & Suns
Ražotājs: Miele
- Grīdas putekļsūcējs
- Jauda: 890 W
- Savākšanas tilpums: 4,5 l
- Papildu sprauslas: Grīdas sprausla, Mēbeļu ota, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla
- Darbības rādiuss: 11 m
- Skaņas spiediens: 77 dB
- Putekļu filtra veids: HEPA filtrs, izplūdes gaisa filtrs, motora filtrs
- Atbalsta paliktnis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Guard M1 Kaķis & Suns
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Siemens VSQ5X1230
no 147,85€

Festool CTL SYS (575279)
no 424,58€

Siemens VS06A111
no 105,70€

Severin BC 7052
no 125,75€

AEG AB61H6SW
no 144,42€

Numatic Henry HVR200
no 153,41€

Bosch Serie 2 BGDS2CHAMP
no 96,94€

Philips 3000 Series XD3112
no 101,66€

Rowenta Force Allergy+ RO7473
no 185,45€

Siemens VSZ3XTRM11
no 173,65€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Putekļu sūcējs ar maisu Miele Guard M1 Cat&Dog Obsidian Black, 890W, 4.5l, 12562270

335,00€
335,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Dulkių siurblys Miele Guard M1 Cat amp Dog, 12562270

337,25€
337,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Guard M1 Cat & Dog putekļu sūcējs

369,99€
369,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Svars: | 7,3 kg |
|---|
| Jauda: | 890 W |
|---|---|
| Savākšanas tilpums: | 4,5 l |
| Skaņas spiediens: | 77 dB |
| Putekļu filtra veids: | HEPA filtrs, izplūdes gaisa filtrs, motora filtrs |
| Papildu sprauslas: | Grīdas sprausla, Mēbeļu ota, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla |
| Atbalsta paliktnis: | Jā |
| Darbības rādiuss: | 11 m |
| Strāvas padeve: | Tīkla darbība |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Guard M1 Kaķis & Suns
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















