Miele H 2267-1 B Active
Ražotājs: Miele
- Iebūvējama cepeškrāsns
- Energoefektivitātes klase: A+
- Mikroviļņu krāsns integrēta: Nē
- Cepeškrāsns režīmi: Apakšējais sildītājs, Atkausēšana, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Intensīvs karstums, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils
- Durvju eņģes puse: Apakšā
- Elektroenerģijas patēriņš: 1,05 kWh
- Pieslēguma jauda: 3.500 W
- Cepeškrāsns tilpums: 76 l
Cenas vēsture
1M 3M
Miele H 2267-1 B Active
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Siemens iQ700 HR776G1B1
no 1 070,05€

Siemens Hausgeräte iQ100 HB013FBB1
no 385,00€

Bosch Serie 8 HBG7741B1
no 844,48€

Neff N 70 B54CR71N0
no 1 100,00€

Siemens iQ500 HB734G1B1
no 747,26€

Siemens iQ700 HM736GAB1
no 1 336,00€

AEG 7000 MealAssist TE7PB63ZAB
no 503,95€

Bosch Serie 2 HBF133BR0
no 350,00€

Siemens iQ700 HB774G1B1
no 833,50€

Bosch Serie 6 HBG578BS3
no 660,25€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele H 2267-1 B EDST/CLST Active PerfectClean FlexiClip Cepeškrāsns ar taimeri 11103890

723,61€
723,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
|---|---|
| Elektroenerģijas patēriņš: | 1,05 kWh |
| Pieslēguma jauda: | 3.500 W |
| Izmēri: | P59,50 cm x D56,90 cm x A59,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 42 kg |
| Mikroviļņu krāsns integrēta: | Nē |
|---|---|
| Cepeškrāsns režīmi: | Apakšējais sildītājs, Atkausēšana, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Intensīvs karstums, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils |
| Cepeškrāsns tilpums: | 76 l |
| Cepeškrāsns apgaismojums: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Iebūvējami slēdži: | Jā |
| Teleskopiskais izvilkums: | Jā |
| Piederumi: | Cepšanas paplāte, Kombinētā reste |
| Durvju eņģes puse: | Apakšā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
Miele H 2267-1 B Active
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti










