Miele H 2465 B Active
Ražotājs: Miele
- Iebūvējama cepeškrāsns
- Energoefektivitātes klase: A+
- Mikroviļņu krāsns integrēta: Nē
- Cepeškrāsns režīmi: Apakšējais sildītājs, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils
- Durvju eņģes puse: Apakšā
- MPN: H 2465 B ACTIVE
- EPREL: 1833481
- Elektroenerģijas patēriņš: 1,05 kWh
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele H 2465 B Active
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Siemens iQ700 HR776G1B1
no 1 070,05€

Siemens Hausgeräte iQ100 HB013FBB1
no 385,00€

Neff N 70 B54CR71N0
no 1 120,00€

Bosch Serie 8 HBG7741B1
no 844,48€

Siemens iQ700 HM736GAB1
no 1 317,00€

AEG 7000 MealAssist TE7PB63ZAB
no 502,95€

Bosch Serie 2 HBF133BR0
no 350,00€

Siemens iQ700 HB774G1B1
no 833,50€

Bosch Serie 6 HBG578BS3
no 659,65€

Siemens iQ700 HM776GKB1
no 1 250,00€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele H 2465 B Discovery cepeškrāsns

810,99€
810,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele H 2465 B / 2291519

850,00€
850,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele H 2465 B ACTIVE Cepeškrāsnis 12144170

859,00€
859,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Iebūvējama cepeškrāsns Miele H 2465 B ACTIVE, 60cm, Miele@home, Air Fry, Obsidian Black 12144170

869,00€
869,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Bērnu drošība: | Jā |
|---|---|
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Karstumizturīgs logs: | Jā |
| EPREL: | 1833481 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 1,05 kWh |
| Pieslēguma jauda: | 3.500 W |
| Izmēri: | P59,50 cm x D56,80 cm x A59,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 42 kg |
| H 2465 B ACTIVE |
| Mikroviļņu krāsns integrēta: | Nē |
|---|---|
| Cepeškrāsns režīmi: | Apakšējais sildītājs, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils |
| Cepeškrāsns tilpums: | 76 l |
| Cepeškrāsns apgaismojums: | Jā |
| Viegli tīrāma sistēma: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Piederumi: | Cepšanas paplāte, Kombinētā reste |
| Durvju eņģes puse: | Apakšā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele H 2465 B Active
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























