Miele H 7164 B
Ražotājs: Miele
- Iebūvējama cepeškrāsns
- Energoefektivitātes klase: A+
- Cepeškrāsns režīmi: Apakšējais sildītājs, Atkausēšana, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Karstais gaiss, Rūgšanas pakāpe
- Durvju eņģes puse: Apakšā
- MPN: H 7164 B
- EPREL: 294920
- Pieslēguma jauda: 3.500 W
- Cepeškrāsns tilpums: 76 l
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele H 7164 B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Siemens iQ700 HR776G1B1
no 1 070,05€

Siemens Hausgeräte iQ100 HB013FBB1
no 385,00€

Neff N 70 B54CR71N0
no 1 010,00€

Bosch Serie 8 HBG7741B1
no 790,00€

Siemens iQ700 HM736GAB1
no 1 140,75€

AEG 7000 MealAssist TE7PB63ZAB
no 640,00€

Bosch Serie 2 HBF133BR0
no 350,00€

Siemens iQ700 HB774G1B1
no 833,50€

Bosch Serie 6 HBG578BS3
no 659,65€

Siemens iQ700 HM776GKB1
no 1 250,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
MIELE H 7164 B EDST/CLST

1 700,00€
1 700,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 294920 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Pieslēguma jauda: | 3.500 W |
| Izmēri: | P59,50 cm x D56,90 cm x A59,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 42 kg |
| H 7164 B |
| Cepeškrāsns režīmi: | Apakšējais sildītājs, Atkausēšana, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Karstais gaiss, Rūgšanas pakāpe |
|---|---|
| Cepeškrāsns tilpums: | 76 l |
| Cepeškrāsns apgaismojums: | Jā |
| Viegli tīrāma sistēma: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Piederumi: | Cepšanas paplāte |
| Durvju eņģes puse: | Apakšā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele H 7164 B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

















