Miele K 7744 E
Ražotājs: Miele
- Ledusskapis
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 204 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 248 l
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- MPN: K 7744 E
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele K 7744 E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Miele K 5124 UiF
no 1 029,00€

Gorenje RB492PW
no 162,65€

Gorenje R4142PW
no 325,00€

avots: M79
Amica VKS 351 116 W
no 140,00€

Siemens iQ500 KI42LADD1
no 740,00€

Bosch Serie 6 KIL72AFE0
no 845,00€

Bosch Serie 8 KIF81PFE0
no 1 020,00€

Siemens iQ500 KI41RADD1
no 650,00€

Bosch Serie 2 KTR15NWEB
no 366,19€

Gorenje R619EES5
no 470,87€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Įmontuojamasis šaldytuvas Miele K 7744 E | MIELE0093 | 4002516378686

1 587,00€
1 587,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Įmontuojamasis šaldytuvas Miele K 7744 E MIELE0093

1 589,03€
1 589,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele K 7744 E iebūvējamais ledusskapis

1 699,00€
1 699,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 344975 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Klimatiskā klase: | SN/?N/?ST |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 204 kWh/gadā |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 14 h |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 2 kg/24 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4 zvaigznes |
| Salona apgaismojums: | Jā |
|---|---|
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Atvaļinājuma režīms: | Jā |
| Ballītes režīms: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 35 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
| Aukstuma kameras tilpums: | 248 l |
|---|---|
| Saldētavas tilpums: | 27 l |
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 3 |
| Ledus gabaliņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P55,90 cm x A177 cm x D54,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 60,20 kg |
| K 7744 E |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele K 7744 E
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti







