Miele Scout RX3
Ražotājs: Miele
- Putekļu sūcējs robots
- Savākšanas tilpums: 0,40 l
- Slaucīšanas funkcija: Nē
- Bez maisiņa: Jā
- Skaņas spiediens: 71 dB
- Strāvas padeve: Akumulators
- Sūkšanas jaudas regulēšana: Automātiski
- Automātiskā izslēgšanās: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Scout RX3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Dreame X50 Ultra Complete
no 673,00€

Dreame Aqua10 Ultra rullis komplekts
no 785,40€

Roborock Saros 10R
no 835,00€

Dreame Aqua10 Roller
no 647,12€

Mova Z60 Ultra rullis komplekts
no 759,40€

Roborock Saros 20
no 1 588,73€

Dreame L40S Pro Ultra
no 508,24€

Mova Z50 Ultra
no 375,79€

Roborock Saros 20X
no 1 321,80€

Roborock S8 MaxV Ultra
no 860,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele Scout RX3 (11713580) / 7171431

635,00€
635,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Robot sprztajcy Miele Scout RX3 Scout RX3 - SPQL

722,64€
722,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | A8,50 cm |
|---|---|
| Diametrs: | 35,40 cm |
| Svars: | 3,20 kg |
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Savākšanas tilpums: | 0,40 l |
| Skaņas spiediens: | 71 dB |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Automātiski |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Slaucīšanas funkcija: | Nē |
| Tīrīšanas platība: | 65 m² |
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 1 h |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Scout RX3
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















