Miele TCR790WP
Ražotājs: Miele
- Siltumsūkņa žāvētājs
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Ietilpība: Žāvēšana 9 kg
- Gaisa trokšņa emisijas: 60 dB
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- EPREL: 2187008
- MPN: TCR790WP Eco&Steam&9kg
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele TCR790WP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Siemens iQ700 WQ45B2B40
no 740,00€

Siemens iQ500 WQ33G2D41
no 610,00€

Bosch Serie 8 WQB245B40
no 818,45€

Hisense DH5S102BW
no 585,00€

Bomann WPT 7154
no 433,15€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W80690
no 1 175,19€

Gorenje DHNE83
no 550,00€

Siemens iQ300 WT43HV03
no 460,00€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9M75680
no 877,06€

Siemens Hausgeräte iQ700 WQ46B2D41
no 830,00€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Džiovyklė MIELE TCR 790 WP | 4002516463382 | 4002516463382

2 169,55€
2 169,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Žāvētājs TCR 790 WP 4002516463382

2 205,95€
2 205,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele TCR790WP veļas žāvētājs

2 570,99€
2 570,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele TCR790WP Eco&Steam&9kg T1 veļas žāvētājs ar siltumsūkni 9kg 12194260

2 749,00€
2 749,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 94 |
| 95 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| C (Skala A-G) |
| EPREL: | 2187008 |
|---|
| Ietilpība: | Žāvēšana 9 kg |
|---|---|
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Tvaika tīrīšanas funkcija: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| 60 dB |
| A (Skala A-D) |
| Izmēri: | P59,60 cm x A85 cm x D63,60 cm |
|---|---|
| Svars: | 62 kg |
| TCR790WP Eco&Steam&9kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele TCR790WP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti













