Miele Triflex HX2 Performance
Ražotājs: Miele
- Rokas putekļsūcējs
- Strāvas padeve: Akumulators
- Savākšanas tilpums: 0,50 l
- Papildu sprauslas: Elektrobirste, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla
- Bez maisiņa: Jā
- Jauda: 272 W
- Nominālais spriegums: 25 V
- Akumulatora darbības laiks: 60 min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Triflex HX2 Performance
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Shark IP3251EUT
no 399,21€

Dreame V30
no 378,80€

Dyson V8 Absolute (476547-01)
no 335,20€

Dyson Gen5detect Absolute
no 630,24€

Dyson V8 Advanced
no 310,65€

Levoit LVAC 200
no 137,40€

Dyson Cyclone V10 Absolute (448883-01)
no 385,10€

Bosch Unlimited 7 BBS711W
no 230,00€

Shark Detect Pro IW3611DE
no 236,45€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Bezvadu putekļu sūcējs Miele Triflex HX2 Performance, CAGR, 11806020, ar papildus akumulatoru

859,00€
859,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P129,70 cm x A26 cm x D28 cm |
|---|---|
| Svars: | 3,60 kg |
| Bez maisiņa: | Jā |
|---|---|
| Jauda: | 272 W |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 25 V |
| Akumulatora darbības laiks: | 60 min |
| Uzlādes laiks: | 4 h |
| Savākšanas tilpums: | 0,50 l |
| Skaņas spiediens: | 77 dB |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Manuāls |
| Papildu sprauslas: | Elektrobirste, Polsteru sprausla, Šaurā sprausla |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele Triflex HX2 Performance
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


















