Ilustrācija var atšķirties
Samsung Bespoke Jet Ultra Complete VS90F40DEK
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Rokas putekļsūcējs
- Savākšanas tilpums: 0,50 l
- Strāvas padeve: Akumulators
- Papildu sprauslas: Dzīvnieku spalvu birste, Elektrobirste, Kombinētā sprausla, Šaurā sprausla
- Akumulatora darbības laiks: 160 min
- Uzlādes laiks: 300 min
- Jauda: 1.050 W
- Sūkšanas jauda: 400 W
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung Bespoke Jet Ultra Complete VS90F40DEK
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Samsung Jet 75E PetPRO VS20B75BGR1
no 230,00€

Dreame V30
no 409,44€

Shark IP3251EUT
no 391,19€

Bosch Unlimited 7 BBS711W
no 219,45€

Levoit LVAC 200
no 137,40€

Dyson Gen5detect Absolute
no 630,24€

Dyson V8 Advanced
no 289,00€

Severin HV 7155
no 133,98€

Shark Detect Pro IW3611DE
no 235,65€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Electronics Polska Odkurzacz pionowy samsung vs90f40dek/ge bespoke ai jet ultra (czarny)

913,36€
913,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Electronics Polska Odkurzacz pionowy samsung bespoke ai jet ultra vs90f40dek/wa

952,87€
952,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Odkurzacz pionowy Samsung Bespoke AI Jet Ultra VS90F40DEK/WA S0463583

979,88€
979,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Odkurzacz Szczotka Samsung VS90F40DEK JET AI S0463583

988,36€
988,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung VS90F40DEK 2-in-1 stick vacuum Battery Dry HEPA Bagless 0.5 L 1300 W Black VS90F40DEK/WA

997,30€
997,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung VS90F40DEK 2-in-1 stick vacuum Battery Dry HEPA Bagless 0.5 L 1300 W Black VS90F40DEK/WA

999,13€
1 004,12€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Samsung VS90F40DEK 2-in-1 stick vacuum Battery Dry HEPA Bagless 0.5 L 1300 W Black | S0463583 | 8806097121688

1 029,10€
1 029,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Odkurzacz pionowy Samsung Bespoke AI Jet Ultra VS90F40DEK/WA | VS90F40DEK/WA | 8806097121688

1 057,10€
1 057,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung VS90F40DEK JET AI Brush Vacuum Cleaner ( 8806097121688 S0463583 VS90F40DEK VS90F40DEK/WA ) Putekļu sūcējs

1 060,00€
1 060,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung VS90F40DEK putekļu sūcējs VS90F40DEK/GE

1 299,99€
1 299,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Tīrīšanas stacija
| Jā |
| Izmēri: | P25 cm x A103,60 cm x D24,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,80 kg |
| Jā |
| 87 dB |
| Jauda: | 1.050 W |
|---|---|
| Sūkšanas jauda: | 400 W |
| Savākšanas tilpums: | 0,50 l |
| Strāvas padeve: | Akumulators |
| Nominālais spriegums: | 25,20 V |
| Sūkšanas jaudas regulēšana: | Elektroniski |
| Filtrēšanas sistēma: | Sīkputekļu filtrs ar HEPA filtrāciju |
| Papildu sprauslas: | Dzīvnieku spalvu birste, Elektrobirste, Kombinētā sprausla, Šaurā sprausla |
| Maisiņa indikators: | Jā |
| Akumulatora darbības laiks: | 160 min |
| Uzlādes stacija: | Jā |
| Uzlādes laiks: | 300 min |
| Atbalsta WiFi |
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung Bespoke Jet Ultra Complete VS90F40DEK
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Bezvadu AustiņasSamsung Bluetooth austiņasSamsung Bn59Samsung BU8072Samsung Buds AustiņasSamsung C27Samsung Crystal TelevizorsSamsung Ep-Ta800 25WSamsung Galaxy A12Samsung bespokeSamsung Bespoke LedusskapisSamsung jet 60Sata JetSamsung Ultra HD 50Samsung Ultra HD 55Samsung Ultra HD TVSamsung S22 Ultra VāciņšSamsung 4K Ultra HDUltra PLA























