Miele TWF760WP
Ražotājs: Miele
- Veļas žāvētājs
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Ietilpība: Žāvēšana 8 kg
- Gaisa trokšņa emisijas: 64 dB
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- EPREL: 2187110
- MPN: TWF760WP EcoSpeed&8kg
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele TWF760WP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W75780
no 720,00€

Siemens iQ700 WQ45B2B40
no 730,00€

Siemens iQ500 WQ33G2D41
no 620,00€

Bosch Serie 8 WQB245B40
no 796,70€

Hisense DH5S102BW
no 604,98€

Bomann WPT 7154
no 385,00€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W80690
no 715,00€

Gorenje DHNE83
no 540,00€

Siemens iQ300 WT43HV03
no 475,00€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9M75680
no 850,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele TWF760WP EcoSpeed Veļas žāvētājs siltumsūkņa 8kg 12194180

1 399,00€
1 399,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 94 |
| 89 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| C (Skala A-G) |
| EPREL: | 2187110 |
|---|
| Ietilpība: | Žāvēšana 8 kg |
|---|---|
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| 64 dB |
| B (Skala A-D) |
| Izmēri: | P59,60 cm x A85 cm x D64,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 56 kg |
| TWF760WP EcoSpeed&8kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele TWF760WP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti









