Miele TWH 780 WP
Ražotājs: Miele
- Siltumsūkņa žāvētājs
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): C (Skala A-G)
- Ietilpība: Žāvēšana 9 kg
- Gaisa trokšņa emisijas: 62 dB
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- EPREL: 2187111
- MPN: TWH780WP EcoSpeed&9kg
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele TWH 780 WP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Siemens iQ700 WQ45B2B40
no 740,00€

Siemens iQ500 WQ33G2D41
no 610,00€

Bosch Serie 8 WQB245B40
no 818,45€

Hisense DH5S102BW
no 585,00€

Bomann WPT 7154
no 433,15€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9W80690
no 1 175,11€

Gorenje DHNE83
no 550,00€

Siemens iQ300 WT43HV03
no 460,00€

AEG 9000 AbsoluteCare Plus TR9M75680
no 877,06€

Siemens Hausgeräte iQ700 WQ46B2D41
no 830,00€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele TWH780 WP veļas žāvētājs

1 199,00€
1 199,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Džiovyklė su šilumos siurbliu Miele T1, EcoSpeed, TWH780WP, 9kg | 4002516874812 | 4002516874812

1 305,40€
1 305,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele Džiovyklė su šilumos siurbliu Miele T1, EcoSpeed, TWH780WP, 9kg 4002516874812

1 327,31€
1 327,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Veļas žāvētājs siltumsūkņa Miele TWH780WP EcoSpeed, 9kg, DirectSensor, SilenceDrum, 12729690

1 499,00€
1 499,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| 94 |
| 101 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| C (Skala A-G) |
| EPREL: | 2187111 |
|---|
| Ietilpība: | Žāvēšana 9 kg |
|---|---|
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| 62 dB |
| B (Skala A-D) |
| Izmēri: | P59,60 cm x A85 cm x D64,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 56 kg |
| TWH780WP EcoSpeed&9kg |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Miele TWH 780 WP
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti










