Miele WQ 1000 WPS Nova Edition
Ražotājs: Miele
- Veļas mašīna
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): A (Skala A-G)
- Centrifūgas apgriezieni: 1.600 apgr./min
- Ietilpība: Mazgāšana 9 kg
- Daudzuma automātika: Jā
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- MPN: WQ 1000 WPS Nova Edition
Cenas vēsture
1M 3M
Miele WQ 1000 WPS Nova Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Bosch Serie 8 WGB244040
no 805,00€

Bomann WA 7175
no 290,00€

Bomann WA 7185
no 310,00€

Siemens iQ700 WG44B2040
no 920,77€

Hisense WF3S8043BW3
no 336,50€

Siemens iQ500 WU14UT70
no 635,00€

Haier HW50-BP12307
no 525,00€

Siemens iQ500 WG44G2Z22
no 688,91€

Bosch Serie 6 WUU28T71
no 620,00€

Bosch Serie 8 WGB244A40
no 880,00€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Skalbimo mašina Miele WQ 1000 WPS | 4002516859475 | 4002516859475

2 267,60€
2 267,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Skalbimo mašina Miele WQ 1000 WPS Nova Edition 9 kg WQ1000WPS (4002516863090) ( JOINEDIT89739420 )

2 270,00€
2 270,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Veļas mašīna Miele WQ 1000 WPS Nova Edition 9 kg 1600 apgr./min Energoefektivitātes klase A

2 499,00€
2 499,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele WQ 1000 WPS Nova Edition / 300778

2 510,00€
2 510,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Veļas mazgājamā mašīna Miele WQ 1000 WPS Nova Edition, 9kg, 1600apgr./min., 12708900

2 549,00€
2 549,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele WQ 1000 WPS Nova Edition Veļas mazgājamā mašīna 9kg 1600rpm 12708900

2 699,00€
2 699,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
|---|---|
| Skaņas jauda centrifugējot: | 70 dB |
| EPREL: | 2035600 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 50 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 49 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Centrifūgas apgriezieni: | 1.600 apgr./min |
|---|---|
| Ietilpība: | Mazgāšana 9 kg |
| Eko-atgriezeniskās saites funkcija: | Jā |
| Skārienvadība: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| Automātiskā mazgāšanas/kopšanas līdzekļu dozēšana: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Programmas beigas iestatāmas: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Izmēri: | P59,60 cm x A85 cm x D62 cm |
|---|---|
| Svars: | 91 kg |
| WQ 1000 WPS Nova Edition |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M
Miele WQ 1000 WPS Nova Edition
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














