Miele WSA123 WCS 8kg Aktīvs
Ražotājs: Miele
- Veļas mašīna
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): A (Skala A-G)
- Centrifūgas apgriezieni: 1.400 apgr./min
- Ietilpība: Mazgāšana 8 kg
- Daudzuma automātika: Jā
- Krokojumu aizsardzība: Nē
- MPN: WSA123 WCS 8kg Active
Cenas vēsture
1M 3M
Miele WSA123 WCS 8kg Aktīvs
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Bosch Serie 8 WGB244040
no 805,00€

Bomann WA 7175
no 290,00€

Bomann WA 7185
no 310,00€

Siemens iQ700 WG44B2040
no 920,77€

Hisense WF3S8043BW3
no 336,50€

Siemens iQ500 WU14UT70
no 635,00€

Haier HW50-BP12307
no 525,00€

Siemens iQ500 WG44G2Z22
no 688,91€

Bosch Serie 6 WUU28T71
no 620,00€

Bosch Serie 8 WGB244A40
no 880,00€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Veļas mašīna Miele WSA123 WCS 8kg 1400apgr Energoefektivitātes klase A Nenurodyta

938,14€
938,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele WSA123 WCS / 300771

940,00€
940,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Veļas mazgājamā mašīna Miele WSA123 WCS Active, 8kg, 1400apgr./min., CapDosing, AddLoad, 12729510

959,00€
959,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
|---|---|
| Skaņas jauda centrifugējot: | 72 dB |
| EPREL: | 2066018 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 48 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 43 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Centrifūgas apgriezieni: | 1.400 apgr./min |
|---|---|
| Ietilpība: | Mazgāšana 8 kg |
| AquaSensor: | Jā |
| LED displejs: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Nē |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Izmēri: | P59,60 cm x A85 cm x D64,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 82 kg |
| WSA123 WCS 8kg Active |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M
Miele WSA123 WCS 8kg Aktīvs
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















