Miele WWA120 WCS 8kg Active
Ražotājs: Miele
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): A (Skala A-G)
- Centrifūgas apgriezieni: 1.400 apgr./min
- Ietilpība: Mazgāšana 8 kg
- Daudzuma automātika: Jā
- Krokojumu aizsardzība: Nē
- MPN: WWA120 WCS 8kg Active
- EPREL: 2065025
Cenas vēsture
1M 3M
Miele WWA120 WCS 8kg Active
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Bosch Serie 8 WGB244040
no 805,00€

Bomann WA 7175
no 290,00€

Bomann WA 7185
no 310,00€

Siemens iQ700 WG44B2040
no 920,77€

Hisense WF3S8043BW3
no 336,50€

Siemens iQ500 WU14UT70
no 635,00€

Haier HW50-BP12307
no 525,00€

Siemens iQ500 WG44G2Z22
no 688,91€

Bosch Serie 6 WUU28T71
no 620,00€

Bosch Serie 8 WGB244A40
no 880,00€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele WWA120 WCS veļas mašīna

765,78€
765,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Priekšējās ielādes veļas mazgājamā mašīna Miele WWA120 WCS 8 kg A klase 1400 apgr./min Nenurodyta

938,84€
938,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele WWA120 WCS / 300772

940,00€
940,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Veļas mazgājamā mašīna Miele WWA120 WCS Active, 8kg, 1400apgr./min., CapDosing, AddLoad, 12729490

959,00€
959,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
|---|---|
| Skaņas jauda centrifugējot: | 72 dB |
| EPREL: | 2065025 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 48 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 43 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Centrifūgas apgriezieni: | 1.400 apgr./min |
|---|---|
| Ietilpība: | Mazgāšana 8 kg |
| Centrifūgas apturēšana: | Jā |
| LED displejs: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Nē |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Skalošanas apturēšana: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| Izmēri: | P59,60 cm x A85 cm x D64,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 82 kg |
| WWA120 WCS 8kg Active |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M
Miele WWA120 WCS 8kg Active
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Mig 200Mig 230Mig 250mig magMig Mag Metināšanas IekārtasMig Metināšanas IekārtasMig Tig MmaMikrotik LTE WAPMilimetru papīrs A3Mini Elektriskā CepeškrāsnsSamsung 8KgLg 8KgMiele VeļasmašīnaMiele CepeškrāsnsMiele Indukcijas VirsmaActive Optical HdmiMiele Putekļu SūcējsMiele Hx1Forza10 Intestinal ActiveForza10 Dermo Active






















