Miele WWG880 WCS PWash&TDos&Steam
Ražotājs: Miele
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): A (Skala A-G)
- Centrifūgas apgriezieni: 1 400 apgr./min
- Ietilpība: Mazgāšana 9 kg
- Daudzuma automātika: Jā
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- MPN: WWG880 WCS PWash&TDos&Steam
- EPREL: 2 065 019
Cenas vēsture
1M 3M
Miele WWG880 WCS PWash&TDos&Steam
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Miele
Populāri produkti

Bosch Serie 8 WGB244040
no 805,00€

Bomann WA 7175
no 290,00€

Bomann WA 7185
no 310,00€

Siemens iQ700 WG44B2040
no 920,77€

Hisense WF3S8043BW3
no 336,50€

Siemens iQ500 WU14UT70
no 635,00€

Haier HW50-BP12307
no 525,00€

Siemens iQ500 WG44G2Z22
no 688,91€

Bosch Serie 6 WUU28T71
no 620,00€

Bosch Serie 8 WGB244A40
no 880,00€
4 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Miele WWG880 WCS 9kg / 300774

1 340,00€
1 340,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Veļas mašīna Miele WWG880WCS 9kg 1600apgr./min SteamCare Nenurodyta

1 358,70€
1 358,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Veļas mazgājamā mašīna Miele WWG880 WCS, 9kg, 1400apgr./min. TwinDos®, SteamCare, 12729560

1 389,00€
1 389,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Miele WWG880 WCS veļas mašīna

1 389,00€
1 389,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 2 065 019 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 50 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 40 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Centrifūgas apgriezieni: | 1 400 apgr./min |
| Ietilpība: | Mazgāšana 9 kg |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
| Skaņas jauda centrifugējot: | 72 dB |
| Tvaika tīrīšanas funkcija: | Jā |
|---|---|
| Centrifūgas apturēšana: | Jā |
| LED displejs: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| Automātiskā mazgāšanas/kopšanas līdzekļu dozēšana: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| Atlikušā laika indikators: | Jā |
| Skalošanas apturēšana: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Izmēri: | P59,6 cm x A85 cm x D64,3 cm |
|---|---|
| Svars: | 80 kg |
| WWG880 WCS PWash&TDos&Steam |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M
Miele WWG880 WCS PWash&TDos&Steam
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti












