Milwaukee C18 RAD-0
Ražotājs: Milwaukee
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Leņķa skrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 1.500 apgr./min
- Griezes moments: 20 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Urbja diametrs koksnei: Ø 28 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 10 mm
- Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: 10 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee C18 RAD-0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,55€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,00€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Akumulatora urbjmašīna/skrūvjmašīna MILWAUKEE 4933427189

164,28€
164,28€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Milwaukee akumulatorsmultiurbjmašīna C18 RAD-0, bez akumulatorsmulatora un lādētāja 4933427189

170,77€
170,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora leņķa urbjmašīna Milwaukee C18 RAD-0, 18 V, 20 Nm | 4002395239085

184,91€
184,91€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Milwaukee C18 RAD/0 Taisnleņķa urbjmašīna 4933427189

225,30€
225,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee C18 RAD-0 akumulatora taisnleņķa urbjmašīna 18V Li-ion (bez akumulatora un lādētāja)

230,96€
230,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Leņķa rokas urbjmašīna Milwaukee C18 RAD-0; 18 V 4933427189

242,99€
242,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatoru skaits: | 0 |
|---|
| Leņķa skrūvgriezis |
| Prožektors: | Jā |
|---|
| Svars: | 1,20 kg |
|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 28 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 1.500 apgr./min |
|---|---|
| Griezes moments: | 20 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee C18 RAD-0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























