Milwaukee M12 BDD-0
Ražotājs: Milwaukee
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 400 apgr./min - 1 500 apgr./min
- Griezes moments: 30 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 19+1
- Nominālais spriegums: 12 V
- Skrūves diametrs: Ø 6 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 22 mm
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,55€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,75€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Milwaukee bezvadu urbis M12 BDD-0, bez akumulatora un lādētāja 4933441930

96,61€
96,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora indikators: | Jā |
|---|---|
| Akumulatoru skaits: | 0 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Jostas klipsis |
| Skrūves diametrs: | Ø 6 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 22 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 10 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,5 mm - 10 mm |
| Apgriezienu skaits: | 400 apgr./min - 1 500 apgr./min |
|---|---|
| Griezes moments: | 30 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 19+1 |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
Populāri produkti




















