Milwaukee M12 FPDX-0
Ražotājs: Milwaukee
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 450 apgr./min - 1.700 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Griezes moments: 44 Nm
- Nominālais spriegums: 12 V
- Maks. triecienu skaits: 25.500 1/min
- Urbja diametrs koksnei: Ø 35 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M12 FPDX-0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,55€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,75€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Milwaukee akumulatorsmulatora triecienurbjmašīnais M12 FPDX-0, bez akumulatorsmulatora un lādētāja 4933464135

190,28€
190,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee akumulatora triecienurbjmašīna M12 FPDX-0 Fuel 60Nm HD (bez akum.), 4933464135S

214,53€
214,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora urbjmašīna/skrūvjmašīna MILWAUKEE 4933464135

217,38€
217,38€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Triecienurbjmašīna |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 35 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 450 apgr./min - 1.700 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Griezes moments: | 44 Nm |
| Nominālais spriegums: | 12 V |
| Maks. triecienu skaits: | 25.500 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M12 FPDX-0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















