Milwaukee M18 BLPD2-0X
Ražotājs: Milwaukee
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 550 apgr./min - 1.800 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 28.800 1/min
- Urbja diametrs betonam: Ø 16 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 76 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 BLPD2-0X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,55€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,00€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Milwaukee Wiertarko-wkrętarka Milwaukee M18BLPD2-0X wersja SOLO z walizką 4933464516

195,99€
195,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora urbjmašīna/skrūvjmašīna MILWAUKEE 4933464516

244,27€
244,27€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 5 Ah |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Triecienurbjmašīna |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Jostas klipsis, Lādētājs |
| Svars: | 2 kg |
|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 16 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 76 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 550 apgr./min - 1.800 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 28.800 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 BLPD2-0X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















