Milwaukee M18 FDD-502X
Ražotājs: Milwaukee
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Urbjskrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 550 apgr./min - 2.000 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Griezes moments cietā: 135 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Skrūves diametrs: Ø 10 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 45 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FDD-502X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 143,34€

Makita DTW300Z
no 172,09€

Makita DHP482RFX9
no 289,72€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DDF484Z
no 107,99€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 55,64€

Makita DHP453Z
no 64,00€

Makita DFR550Z
no 223,21€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Akumulatora triecienurbjmašīna FDD3-502X, MILWAUKEE 18 V | 4058546376574

485,98€
485,98€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 5 Ah |
| Uzlādes laiks: | 59 min |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Urbjskrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Jostas klipsis, Lādētājs |
| Svars: | 2,50 kg |
|---|
| Skrūves diametrs: | Ø 10 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 45 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,50 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 550 apgr./min - 2.000 apgr./min |
|---|---|
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Griezes moments cietā: | 135 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FDD-502X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti










