Milwaukee M18 FMTIW2F12-0X
Ražotājs: Milwaukee
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Trieciena skrūvgriezis
- Tukšgaitas apgriezieni: 2.575 apgr./min
- Griezes moments: 745 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Sitienu skaits min.: 0 1/min
- Maks. triecienu skaits: 3.100 1/min
- Akumulatora māksla: Li-Ion
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FMTIW2F12-0X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,55€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,75€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Milwaukee akumulatora trieciena uzgriežņu atslēga M18 FMTIW2F12-0X, bez akumulatora un lādētāja 4933478449

239,07€
239,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora triecienatslēga ar berzes gredzenu Milwaukee M18 FMTIW2F12-0X, 18 V, 881 Nm, 1/2'' + korpuss | 4058546346409 | FMTIW2F12-0X

283,36€
283,36€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Klucz udarowy Milwaukee M18 FMTIW2F12-0X 18 V 1/2'' | M18FMTIW2F12-0X | 4058546346409

296,95€
296,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee M18 FMTIW2F12-0X 18 V 1/2" | M18FMTIW2F12-0X | 4058546346409

297,10€
297,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MILWAUKEE 4933478449 Treicienatslēga 18V, barošana: akumulators M18 FMTIW2F12-0X, 1/2" 4-kanšu uzgalis, maksimālais moments: 881Nm, bateriju skaits 0, iepakojums: iepakojums

297,31€
297,31€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Leņķa urbjmašīna-skrūvgriezis Milwaukee M18 FMTIW2F12-0X 18 V 1/2" | M18FMTIW2F12-0X | 4058546346409

305,20€
305,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee M18 FMTIW2F12-0X Akumulatora trieciena uzgriežņu atslēga 4933478449

325,70€
325,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee triecienatslēga M18 FMTIW2F12-0X, 735Nm, bez akum., 4933478449

331,10€
331,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 5 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Trieciena skrūvgriezis |
| Svars: | 2,30 kg |
|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 2.575 apgr./min |
|---|---|
| Griezes moments: | 745 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Sitienu skaits min.: | 0 1/min |
| Maks. triecienu skaits: | 3.100 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FMTIW2F12-0X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



























