Milwaukee M18 FPD2-502X
Ražotājs: Milwaukee
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 550 apgr./min
- Tukšgaitas apgriezieni: 2.000 apgr./min
- Pārnesumu skaits: 2
- Griezes moments cietā: 135 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 32.000 1/min
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FPD2-502X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 143,34€

Makita DTW300Z
no 172,09€

Makita DHP482RFX9
no 289,72€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DDF484Z
no 107,99€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 55,64€

Makita DHP453Z
no 64,00€

Makita DFR550Z
no 223,21€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Triecienurbjmašīna M18 FPD2-502X Fuel 135Nm (2x5.0Ah akum.) Milwaukee 4933464264 (4933464264) | 0340003361 | 4058546222093

401,40€
401,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee FUEL M18FPD2-502X Cordless Combi Drill 4933464264

701,80€
701,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 5 Ah |
| Uzlādes laiks: | 59 min |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Triecienurbjmašīna |
| Piederumi: | Jostas klipsis |
|---|
| Svars: | 2,20 kg |
|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 89 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 16 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 550 apgr./min |
|---|---|
| Tukšgaitas apgriezieni: | 2.000 apgr./min |
| Pārnesumu skaits: | 2 |
| Griezes moments cietā: | 135 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 32.000 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FPD2-502X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti












