Milwaukee M18 FPD3-502X
Ražotājs: Milwaukee
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Triecienurbjmašīna
- Apgriezienu skaits: 550 apgr./min - 2.100 apgr./min
- Griezes moments: 158 Nm
- Nominālais spriegums: 18 V
- Maks. triecienu skaits: 33.000 1/min
- Skrūves diametrs: Ø 16 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 89 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 16 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FPD3-502X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,55€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,75€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Milwaukee akumulatora triecienurbjmašīna M18 FPD3-502X 4933479860

408,86€
408,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora Triecienurbjmašīna Milwaukee M18 FPD3-502X 2x5Ah, 18V (4933479860)

501,98€
501,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee triecienurbjmašīna M18 FPD3-502X Fuel 158Nm (2x5.0Ah), 4933479860

506,27€
506,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee M18 FPD3-502X 18 V 2 x akumulator 5 Ah | 4933479860 | 4058546376543

545,00€
545,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Wiertarko-wkrętarka Milwaukee M18 FPD3-502X 18 V 2 x akumulator 5 Ah | 4933479860 | 4058546376543

545,85€
545,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Urbjmašīna-skrūvgriezis Milwaukee MILWAUKEE.UD.M18FPD3-502X SCREWDRIVE 2x5.0Ah | 4933479860 | 4058546376543

555,55€
555,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 5 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Triecienurbjmašīna |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Prožektors: | Jā |
| Piederumi: | Čemodāns, Jostas klipsis, Lādētājs |
| Skrūves diametrs: | Ø 16 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 89 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 16 mm |
| Ātrās atbloķēšanas urbjpatrona: | 1,60 mm - 13 mm |
| Apgriezienu skaits: | 550 apgr./min - 2.100 apgr./min |
|---|---|
| Griezes moments: | 158 Nm |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
| Maks. triecienu skaits: | 33.000 1/min |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 FPD3-502X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

























