Milwaukee M18 HCC75-0C
Ražotājs: Milwaukee
- Skaņas spiediena līmenis: 73,50 dB
- Skaņas jaudas līmenis: 84,50 dB
- Nominālais spriegums: 18 V
- Akumulatora māksla: Li-Ion
- Akumulatora kapacitāte: 5 Ah
- Uzlādes laiks: 59 min
- Akumulatoru skaits: 2
- Svars: 7,90 kg
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 HCC75-0C
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Collomix Xo 1 R HF (25100)
no 389,51€

Rothenberger ROMAX 4000 (1000001923)
no 1 560,82€

DeWalt DCE590N-XJ
no 301,52€

Makita PS001GZ
no 615,14€

Einhell TE-DA 18/760 Li-Solo
no 86,97€

Hazet Druckluft-Schlagschrauber (9012M)
no 141,78€

Proxxon Micromot 60/EF (28512)
no 39,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Milwaukee hidrauliskais tālvadības kabeļu griezējs 18V 75mm SOLO (bez akum.) M18, 4933459268

3 033,61€
3 033,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 5 Ah |
| Uzlādes laiks: | 59 min |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Svars: | 7,90 kg |
|---|
| Skaņas spiediena līmenis: | 73,50 dB |
|---|---|
| Skaņas jaudas līmenis: | 84,50 dB |
| Nominālais spriegums: | 18 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M18 HCC75-0C
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti











