Milwaukee M4 D-202B
Ražotājs: Milwaukee
- Akumulatora skrūvgriezis
- Bezvadu skrūvgrieža tips: Leņķa skrūvgriezis
- Apgriezienu skaits: 200 apgr./min - 600 apgr./min
- Mīksts griezes moments: 3,50 Nm
- Griezes moments cietā: 5 Nm
- Griezes momenta līmeņi: 20+1
- Nominālais spriegums: 4 V
- Urbja diametrs koksnei: Ø 6 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M4 D-202B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Makita DF333DSAE
no 139,55€

Makita DTW300Z
no 172,73€

Makita DHP482RFX9
no 289,71€

Makita DF333DZ
no 51,00€

Makita DFR550Z
no 199,00€

Makita DDF484Z
no 114,00€

Einhell TE-SD 3,6 Li Kit (4513495)
no 57,53€

Makita DDF487RAJ
no 233,29€

Makita DDF482RFJ
no 206,70€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Milwaukee akumulatora skrūvgriezis M4 D-202B 4933440475

185,31€
185,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Milwaukee skrūvgriezis 5Nm M4 D-202B (2.0Li-ion), 4933440475

227,29€
227,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Akumulatora skrūvgriezis Milwaukee M4 D-202B

240,00€
240,00€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Akumulatora māksla: | Li-Ion |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 2 Ah |
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatoru skaits: | 2 |
| Leņķa skrūvgriezis |
| Labās/kreisās puses gaita: | Jā |
|---|---|
| Piederumi: | Lādētājs |
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 6 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 3 mm |
| Apgriezienu skaits: | 200 apgr./min - 600 apgr./min |
|---|---|
| Mīksts griezes moments: | 3,50 Nm |
| Griezes moments cietā: | 5 Nm |
| Griezes momenta līmeņi: | 20+1 |
| Nominālais spriegums: | 4 V |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee M4 D-202B
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















