Milwaukee PH 28 X
Ražotājs: Milwaukee
- Perforators
- Patērētā jauda: 820 W
- Trieciena enerģija: 3,40 J
- Urbja diametrs betonam: Ø 28 mm
- Urbja diametrs koksnei: Ø 30 mm
- Urbja diametrs tēraudam: Ø 13 mm
- SDS-Plus: Jā
- Otrais rokturis: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee PH 28 X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Milwaukee
Populāri produkti

Scheppach DP19Vario
no 305,85€

Hikoki D13VGWUZ
no 280,80€

Metabo SBEV 1300-2
no 203,76€

Makita HR3210C
no 595,90€

Scheppach DP55 (5906822901)
no 114,99€

Makita HR5212C
no 760,79€

Metabo SBEV 1000-2 (600783500)
no 170,00€

Einhell Herocco Kit + 5 (4513975)
no 263,74€

Metabo SBEV 1100-2 S (600784500)
no 237,25€

Optimum DQ 18 (3191042)
no 431,10€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Elektriskā urbjmašīna Milwaukee PH 28 X, 3,4 J, SDS-Plus, 820 W + korpuss | 4002395234943

368,98€
368,98€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| SDS-Plus: | Jā |
|---|---|
| Otrais rokturis: | Jā |
| Svars: | 3,10 kg |
|---|
| Urbja diametrs betonam: | Ø 28 mm |
|---|---|
| Urbja diametrs koksnei: | Ø 30 mm |
| Urbja diametrs tēraudam: | Ø 13 mm |
| Patērētā jauda: | 820 W |
|---|---|
| Trieciena enerģija: | 3,40 J |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Milwaukee PH 28 X
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Minecraft 3.0Minecraft Edition MojangMinecraft Galda SpēleMinecraft Video GamesMinerālu Kosmētikamini akumulatora zāģisMini CepeškrāsnisMini DP uz HDMIMini GpsMini Portatīvie DatoriMeter PhMilwaukee InstrumentiPh Mērītājs ŪdenimLG 28Milwaukee Leņķa SlīpmašīnaMilwaukee M12S2 Ph2E24 28Wok 28 cmLED TV 28




















