Ilustrācija var atšķirties
Mionix Castor
Ražotājs: Mionix
Ilustrācija var atšķirties
- Datorspele pele
- Peles māksla: Lāzers
- Taustiņu skaits: 6
- Paraugu ņemšanas ātrums: 10.000 dpi
- Peles pieslēgums: USB
- Ritināšanas ritenis: Jā
- Kabeļa garums: 2 m
- Piemērots kreiļiem: Jā
Cenas vēsture
1M
Mionix Castor
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Mionix
Populāri produkti

Mionix Naos Pro
no 50,56€

Logitech G502 X (910-006147)
no 75,00€

3DConnexion SpaceMouse Compact
no 182,42€

Logitech G502 HERO
no 38,00€

Mad Catz R.A.T. 8+
no 75,19€

Evoluent VerticalMouse 4 Small
no 95,60€

Redragon M607
no 22,00€

Cooler Master MM720
no 105,04€

3DConnexion CadMouse Pro (3DX-700080)
no 116,13€

HyperX Pulsefire Haste 2
no 35,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Mionix Castor Pro - rechts - Optisch - USB Typ-A - 19000 DPI - 1 ms - Schwarz CASTOR-PRO

50,56€
55,55€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | P70,42 mm x A40,16 mm x D122,46 mm |
|---|---|
| Svars: | 141,50 g |
| Peles māksla: | Lāzers |
|---|---|
| Peles pieslēgums: | USB |
| Taustiņu skaits: | 6 |
| Paraugu ņemšanas ātrums: | 10.000 dpi |
| Ritināšanas ritenis: | Jā |
| Kabeļa garums: | 2 m |
| Piemērots kreiļiem: | Jā |
Cenas vēsture
1M
Mionix Castor
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



















