Ilustrācija var atšķirties
Moccamaster KBG Select
Ražotājs: Moccamaster
Ilustrācija var atšķirties
- Filtru kafijas automāts
- Jauda: 1 520 W
- Tilpums litros: 1,25 l
- Displejs: Nē
- Integrēta atkaļķošanas programma: Nē
- Kafijas automāta tips: Filtra kafijas automāts
- Kafijas filtra veids: Šarnīra filtrs
- Kannas veids: Stikla kanna
Cenas vēsture
1M 3M6M
Moccamaster KBG Select
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Moccamaster
Populāri produkti

Moccamaster Cup One
no 218,60€

Ninja Prestige DualBrew-System CFN803EU
no 310,00€

Krups KM6008
no 58,73€

Braun PurShine KF 1500
no 30,00€

Severin KA 4817
no 38,00€

Philips Café Gourmet HD5416
no 128,12€

Krups F 309 08
no 33,00€

Braun KF47/1 Aromaster
no 46,00€

Braun PurShine KF 1505
no 54,00€
63 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Overflow machine Moccamaster Moccamaster KBG 741 Select Yellow Pepper 8712072539846 (8712072539846) ( JOINEDIT88758213 )

315,00€
315,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Moccamaster KBG 741 Select - Pastel Green - Ekspres przelewowy AGDMCMEXP0051 (8712072539761) ( JOINEDIT65393052 )

320,00€
320,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ekspres przelewowy Moccamaster KBG 741 Select - Forest Green 53991 (8712072539914) ( JOINEDIT41604567 )

325,00€
325,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Uzturēšanas funkcija: | Jā |
|---|---|
| Displejs: | Nē |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar kontrolgaismu: | Jā |
| Pilēšanas apturēšana: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Nē |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Izmēri: | P32 cm x A36 cm x D17 cm |
|---|---|
| Svars: | 2,8 kg |
| Filtra kafijas automāts |
| Kafijas filtra veids: | Šarnīra filtrs |
|---|---|
| Kannas veids: | Stikla kanna |
| Jauda: | 1 520 W |
| Tilpums litros: | 1,25 l |
| Ietilpība tasītēs: | 10 tasīte(s) |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Moccamaster KBG Select
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















