Ilustrācija var atšķirties
WMF Lono Aroma kafijas automāts (04.1231.0011)
Ražotājs: WMF
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 800 W
- Tilpums litros: 1 l
- Displejs: Nē
- Integrēta atkaļķošanas programma: Jā
- Kafijas automāta tips: Filtra kafijas automāts
- Kafijas filtra veids: Šarnīra filtrs
- Kannas veids: Termoss
Ražotājs:
WMF
Populāri produkti

WMF Küchenminis Aroma Thermo to go
no 75,40€

Gastroback 42706 Design Brew Advanced
no 126,44€

Philips Café Gourmet HD5416
no 126,76€

Moccamaster KBG Select
no 243,75€

Braun PurShine KF 1500
no 32,00€

Moccamaster Cup One
no 217,30€

Bomann KA 168 CB
no 39,79€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
WMF Lono 0412310011 Semi-Auto Drip Coffee Maker 1 L 04.1231.0011

131,05€
131,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
WMF Lono Aroma kafijas automāts 04.1231.0011

148,99€
148,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Aromāta izvēles slēdzis: | Jā |
|---|---|
| Uzturēšanas funkcija: | Nē |
| Displejs: | Nē |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar kontrolgaismu: | Jā |
| Pilēšanas apturēšana: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Taimeris: | Nē |
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Izmēri: | P21,20 cm x A33,80 cm x D33 cm |
|---|---|
| Svars: | 3,10 kg |
| Filtra kafijas automāts |
| Kafijas filtra veids: | Šarnīra filtrs |
|---|---|
| Kannas veids: | Termoss |
| Jauda: | 800 W |
| Tilpums litros: | 1 l |
| Ietilpība tasītēs: | 8 tasīte(s) |
| Aromātsistēma: | Jā |
Populāri produkti
Populāri produkti no WMF
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Wok 100 cmWok 20 cmWok 26 cmWok 28 cmWok 30Wok 32Wood's sausinātājiIebūvējamais Kafijas AutomātsElectrolux Kafijas AutomātsBosch Kafijas AutomātsKafijas Pupiņu AutomātsNescafe kafijas automātsKafijas Automāts NespressoKafijas Automāts SageLabs Kafijas AutomātsWMF tējkannaKafijas Automāts Delonghi Magnifica























