Ilustrācija var atšķirties
Moser NeoLiner (1586-0051)
Ražotājs: Moser
Ilustrācija var atšķirties
- Matu griezējs
- Raksti: Ķemmes uzgalis
- Ūdensizturīgs: Nē
- Akumulatora darbības laiks: Maks. apm. 100 min
- Asmeņi: MAGIC BLADE
- Griešanas garums: 0,40 mm
- Displejs pieejams: Nē
- Griešanas ķemmes platums: 32 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Moser NeoLiner (1586-0051)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Moser
Populāri produkti

Moser ProfiLine 1400 (1400-0278)
no 47,00€

Beurer HR 2000
no 17,30€

Panasonic ER-DGP86
no 174,45€

Remington Genius HC5810
no 48,69€

Philips Haarschneider QC5115/15
no 18,26€

Panasonic ER1512
no 125,10€

Braun EN 10
no 16,50€

Wahl Elite Pro (20106-0460)
no 73,16€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Moser Matu griešanas kontūrmašīnar black 1586-0051 | SEM1875737 | 1875737

85,00€
85,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Strāvas padeve: | Akumulators |
|---|---|
| Akumulatora indikators: | Jā |
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 100 min |
| Uzlādes laiks: | 2 h |
| Asmeņi: | MAGIC BLADE |
|---|---|
| Griešanas garums: | 0,40 mm |
| Raksti: | Ķemmes uzgalis |
| Ūdensizturīgs: | Nē |
| Displejs pieejams: | Nē |
| Griešanas ķemmes platums: 32 mm | |
| Tīrīšanas birste | |
| Iespējama gan akumulatora, gan tīkla darbība | |
| Kabeļa garums: 3 m |
| Izmēri: | P33 cm x A14,80 cm x D33 cm |
|---|---|
| Svars: | 135 g |
| Uzlādes stacija: | Jā |
|---|---|
| Eļļas pudele: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Moser NeoLiner (1586-0051)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















