Ilustrācija var atšķirties
Nedis WLAN viedais durvju zvans ar kameru (WIFICDP10GY)
Ražotājs: Nedis
Ilustrācija var atšķirties
- Durvju zvans
- Lietošana: Drošība
- Vadāms ar: Amazon Alexa, Google Assistant, Nedis SmartLife
- Bezvadu standarts: WLAN
- WLAN frekvence: 2,4 GHz
- 2 virzienu audio
- Nakts redzamības funkcija
- Kustības sensors
Cenas vēsture
1M 3M6M
Nedis WLAN viedais durvju zvans ar kameru (WIFICDP10GY)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Nedis
Populāri produkti

Nedis WLAN Smartplug (WIFIP110FWT)
no 19,40€

Shelly Pro 3EM
no 75,10€

FRITZ! Fritz Dect 302
no 60,10€

Shelly Plus Plug S
no 30,30€

Amazon Echo Show 21
no 413,55€

Nuki Smart Lock 5.0 Pro
no 242,80€

Amazon Echo Show 8 (3. paaudze, 2023)
no 121,28€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
NEDIS WIFICDP10GY, gray, IP53, MicroSD (TransFlash), 128 GB, 1 MP, 1280 x 720 pixels

95,47€
100,46€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Izmēri: | A114 mm x P44 mm x G27 mm |
|---|---|
| Svars: | 100 g |
| Bluetooth: | Nē |
|---|
| Lietošana: | Drošība |
|---|---|
| Vadāms ar: | Amazon Alexa, Google Assistant, Nedis SmartLife |
| Bezvadu standarts: | WLAN |
| WLAN frekvence: | 2,4 GHz |
| 2 virzienu audio | |
| Nakts redzamības funkcija | |
| Kustības sensors | |
| Maksimālā izšķirtspēja: 1280 x 720 | |
| Savietojams ar Nedis SmartLife | |
| MicroSD karšu slots | |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Vadāms ar viedtālruni: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 53 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Nedis WLAN viedais durvju zvans ar kameru (WIFICDP10GY)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Nedis
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Neff CepeškrāsnsNefrīta RokassprādzeNelieli Stūra DīvāniNeo 8KNeo QLEDNeo QLED 4KNeo QLED 4K 85Neo QLED 98"Nescafe kafijaNike Sporta Biksesbezvadu durvju zvansdroni ar kameruParkošanās Sensori ar KameruWLAN ModemsViedais FitnessViedais termostatsDurvju AtslēgasDurvju AizkariDurvju SlēdzeneDurvju Eņģes























