Ilustrācija var atšķirties
Niermann futbola laukuma LED galda lampa
Ražotājs: Niermann Standby
Ilustrācija var atšķirties
- Galda lampa
- Lampas veids: Galda lampa
- Lampu tehnoloģija: LED
- Spuldze: iekļauts, maināms
- Lampas jauda: 6 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- LEDu skaits: 1
- Lampas cokols: GX53
Cenas vēsture
1M 3M6M
Niermann futbola laukuma LED galda lampa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Niermann Standby
Populāri produkti

Niermann Pawsitive Pups (40689)
no 58,90€

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Niermann Standby Galda lampa futbola laukums 5400206

86,90€
86,90€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 20 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK II |
| Izmēri: | P15 cm x A37 cm x G20 cm |
|---|
| Materiāls: | Koks, Metāls, Polikarbonāts |
|---|
| Lampas veids: | Galda lampa |
|---|---|
| Lampu tehnoloģija: | LED |
| Spuldze: | iekļauts, maināms |
| Lampas jauda: | 6 W |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| LEDu skaits: | 1 |
| Lampas cokols: | GX53 |
| Krāsas temperatūra: | 4.000 K |
| Spilgtums: | 450 lm |
| Kabeļa garums: | 1,50 m |
| Strāvas padeve: | Tīkls |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Niermann futbola laukuma LED galda lampa
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Top Produkte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Nike Air Max BērniemNike Apavi SievietēmNike Apavi VīriešiemNike Apavu Izmēri BērniemNIKE apģērbiNike Džemperi VīriešiemNike KurpesNikon 200MmNinjago NyaNoctua nh d15Galda Futbola GaldsLampa Lupa LedLed Lampa 24WLed Lampa 48WGalda Led LukturisLed Uv Lampa Gēla NagiemLed Lampa 60X60Mēness LampaKvarca LampaSauna Lampa





















