Ilustrācija var atšķirties
Philips myGarden Sockelleuchte Stock (164669316)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- LED lampa
- Lampas veids: Stabiņa lampa
- Energoefektivitātes klase: A
- Lampas jauda atbilst: 6 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Nominālais spriegums: 220 V - 240 V
- Lampu skaits: 1
- Lampas kalpošanas laiks: 25.000 h
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden Sockelleuchte Stock (164669316)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Philips Stock pedestal anthracite 1x6W 230V gaismeklis

88,77€
91,27€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Philips Stock LED bāzes gaisma 7531807

101,67€
101,67€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
PHILIPS Stock post anthracite 1x6W 230V gaismeklis

121,93€
124,43€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 44 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK II |
| Izmēri: | P10,40 cm x A40 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,02 kg |
| Materiāls: | Alumīnijs |
|---|
| Lampas veids: | Stabiņa lampa |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A |
| Lampas jauda atbilst: | 6 W |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Nominālais spriegums: | 220 V - 240 V |
| Lampu skaits: | 1 |
| Lampas kalpošanas laiks: | 25.000 h |
| Spilgtums: | 600 lm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden Sockelleuchte Stock (164669316)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips OLED 55Philips Oled 65Philips OLED Ambilight 65Philips OLED TV 65Philips OnebladePhilips Oneblade 360Philips Projector NeopixPhilips Series 2000Philips TV 55Piedzīvojumu grāmatasPhilips 75Philips PUSPhilips 43"Philips PultsPhilips BluetoothPhilips KombainsPhilips 6800Philips 903Philips MomentumPhilips 8506























