Ilustrācija var atšķirties
Ninja Foodi 11-in-1 SmartLid OL550EU
Ražotājs: Ninja
Ilustrācija var atšķirties
- Jauda: 1.460 W
- Temperatūras izvēle: Elektroniski
- Siltumizolēts rokturis: Jā
- Programmas: 11x
- Karstais gaiss: Jā
- Cepšanas funkcija: Jā
- Grila funkcija: Jā
- Uzturēšanas funkcija: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Ninja Foodi 11-in-1 SmartLid OL550EU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Ninja
Populāri produkti

Ninja Foodi MAX Dual Zone AF400EU
no 115,00€

Cosori TurboBlaze 6 Litri
no 113,05€

Cosori Turbo Tower Pro Smart
no 255,14€

Cosori DualBlaze TwinFry CAF-TF101S-AEUR
no 182,80€

Cosori Turbo Tower Standarts
no 114,53€

Cosori Dual Blaze XXL 6.4 l
no 159,53€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Ninja Multicooker Ninja Foodi SmartLid OL550EU

251,19€
251,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ninja Foodi 11-in-1 Multikocher 6 Liter OL550EU | OL550EU | 622356249959

261,00€
261,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Multicooker Ninja Foodi SmartLid OL550EU | OL550EU | 622356249959

261,15€
261,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Multivārāmais Ninja Foodi SmartLid OL550EU | OL550EU | 622356249959

269,40€
269,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Nutri Ninja Foodi 11-in-1 multi-cooker (stainless steel/black) ( OL550EU ) Multivārāmais katls

280,00€
280,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ninja Multifunktionskochgerät Foodi OL550EU Schwarz / Silber NINOL550EU (622356249959) ( JOINEDIT75871053 )

280,00€
280,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
NINJA OL550EU Foodi 11-in-1 SmartLid OL550EU

290,53€
290,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Ninja OL550EU Multivārāmais Katls 6L 1460W OL550EU

296,20€
296,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Programmas: | 11x |
|---|---|
| Karstais gaiss: | Jā |
| Cepšanas funkcija: | Jā |
| Grila funkcija: | Jā |
| Uzturēšanas funkcija: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Temperatūras izvēle: | Elektroniski |
| Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: | Jā |
| Izmēri: | P35 cm x A33 cm x D36 cm |
|---|---|
| Svars: | 10,70 kg |
| Jauda: | 1.460 W |
|---|
| Siltumizolēts rokturis: | Jā |
|---|---|
| Siltumizolēts korpuss: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Kontrollspuldze: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Ninja Foodi 11-in-1 SmartLid OL550EU
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






























