Ilustrācija var atšķirties
Philips Connected Airfryer XXL Serie 5000 HD9285/93
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Fritieris
- Jauda: 2.000 W
- Tvertnes ietilpība litros: 7,20 l
- Temperatūras izvēle: Elektroniski
- Siltumizolēts rokturis: Jā
- Tvertnes ietilpība gramos: 1.400 g
- Karstais gaiss: Jā
- Cepšanas funkcija: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Connected Airfryer XXL Serie 5000 HD9285/93
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips Airfryer XL HD9270/90
no 125,24€

Ninja Foodi MAX Dual Zone AF400EU
no 147,74€

Cosori Turbo Tower Pro Smart
no 253,97€

Ninja Double Stack XL SL400EU
no 154,15€

Ninja Foodi FlexDrawer 10,4 L AF500EU
no 162,95€

Cosori Turbo Tower Standarts
no 126,25€

Cosori TurboBlaze 6 Litri
no 113,50€
14 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips XXL Connected Air Fryer HD9285/93 5000 Series Power 2000 W Capacity 7.2 L Black ( HD9285/93 13154863 ) Fritēšanas iekārta

155,00€
155,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips 5000 sērijas Airfryer HD9285/93 XXL Savienots - 6 porcijas AGDPHIFRY0036

162,62€
162,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips 5000 series Airfryer HD9285/93 XXL Connected - 6 portions HD9285/93

166,02€
166,02€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips 5000 series Airfryer HD9285/93 XXL Connected - 6 portions

168,48€
173,47€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Philips HD9285 Series 5000 Karstā Gaisa katls 2000W | HD9285/93 | 8720389015045

179,85€
179,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Frytownica niskotłuszczowa philips hd9285/93

186,21€
186,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips 5000 series Airfryer HD9285/93 XXL Connected - 6 portions

188,91€
188,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips HD9285 Series 5000 Karstā Gaisa katls 2000W (HD9285/93)

189,95€
189,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips HD9285/ 93 HD9285/93

189,99€
189,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips HD9285 Series 5000 Karstā Gaisa katls 2000W | HD9285/93 | 8720389015045

190,00€
196,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Philips HD9285 Series 5000 Karstā Gaisa katls 2000W | HD9285/93 | 8720389015045

192,01€
192,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karstā gaisa friteris Philips 5000 Series XXL Connected HD9285/93, 2000W, 7.2l, 16prog.

193,00€
193,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips HD9285/93 karstā gaisa katls XXL Connected 2000W melns HD9285/93

205,40€
205,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips 5000 sērijas Airfryer HD9285/93 XXL Savienots - 6 porcijas AGDPHIFRY0036

208,53€
208,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Karstais gaiss: | Jā |
|---|---|
| Cepšanas funkcija: | Jā |
| Grila funkcija: | Jā |
| Atkausēšanas funkcija: | Jā |
| Uzturēšanas funkcija: | Jā |
| Temperatūras izvēle: | Elektroniski |
| Temperatūras izvēle: | 40°C - 200°C |
| Pretpiedeguma pārklājums: | Jā |
| Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: | Jā |
| Izmēri: | P30 cm x A33 cm x D41 cm |
|---|---|
| Svars: | 6,25 kg |
| Tvertnes ietilpība gramos: | 1.400 g |
|---|---|
| Tvertnes ietilpība litros: | 7,20 l |
| Jauda: | 2.000 W |
|---|
| Siltumizolēts rokturis: | Jā |
|---|---|
| Displejs: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Connected Airfryer XXL Serie 5000 HD9285/93
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Populāri produkti no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips DVD RWPhilips Electric ToothbrushPhilips Elektriskā Zobu Birste BērniemPhilips Gaisa Attīrītājs un MitrinātājsPhilips Hd9270Philips HDMI 2.1 TVPhilips Kafijas AparātsPhilips Matu Taisnotājs ĶemmePhilips Saeco kafijas automātiPhilips ūdens filtrsphilips airfryer xxlAirfryer xxlphilips airfryerPhilips Shaver 5000Suņu Gulta XXLAMD 5000HP Z5000DDR4 5000DDR5 5000A4 5000


































