Ilustrācija var atšķirties
Osram Lumilux T5 FC 55 W/865 2GX13 FS1
Ražotājs: Osram
Ilustrācija var atšķirties
- Lampa
- Energoefektivitātes klase: B
- Lampas jauda: 55 W
- Lampas kalpošanas laiks: 16.000 h
- Lampas cokols: 2GX13
- Krāsas temperatūra: 6.500 K
- Spilgtums: 3.800 lm
- Diametrs: 1,60 cm
Cenas vēsture
1M
Osram Lumilux T5 FC 55 W/865 2GX13 FS1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Osram
Populāri produkti

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€

Artemide Tolomeo Tavolo
no 328,39€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Osram Circular Fluorescent Lamp T5 FC55W 865 2GX13 O0528564 (4050300528564) ( JOINEDIT85279810 )

39,00€
39,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Diametrs: | 1,60 cm |
|---|---|
| Izmēri: | G30,50 mm |
| Energoefektivitātes klase: | B |
|---|---|
| Lampas jauda: | 55 W |
| Lampas kalpošanas laiks: | 16.000 h |
| Lampas cokols: | 2GX13 |
| Krāsas temperatūra: | 6.500 K |
| Spilgtums: | 3.800 lm |
Cenas vēsture
1M
Osram Lumilux T5 FC 55 W/865 2GX13 FS1
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















