Ilustrācija var atšķirties
Philips myGarden sienas lampa Arbour (164609316)
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- LED lampa
- Lampas veids: Sienas lampa
- Energoefektivitātes klase: A+
- Lampas jauda atbilst: 47 W
- Nominālais spriegums: 230 V
- Nominālais spriegums: 220 V - 240 V
- Lampas kalpošanas laiks: 25.000 h
- Spilgtums: 600 lm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden sienas lampa Arbour (164609316)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Steinel L 625 LED
no 268,62€

Artemide Tolomeo Lettura
no 414,80€

Steinel XLED home 2
no 115,00€

Steinel L830 SC sienas lampa
no 142,90€

Osram Halopin 66733 ES 33 W G9
no 2,99€

Steinel L 910 LED
no 91,90€

Makita DEADML805
no 109,00€

Artemide Tolomeo Micro Tavolo
no 243,90€
6 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips Arbour wall lantern anthracite 1x6W 230V gaismeklis

36,80€
39,30€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Kinkiet Philips (16460/93/16) 16460/93/16 (8718696131244) ( JOINEDIT78963733 )

37,00€
37,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Āra sienas lampa Philips Arbour, 6W, LED, IP44, pelēka krās., 7.5 cm x 22.1 cm

42,82€
44,72€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
SIGNIFY Philips myGarden LED Wandleuchte Arbour 600lm Anthrazit 915005193801

51,22€
56,21€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Philips LED āra sienas lampa Arbour 1-fl., 2700 K 7531800

55,91€
60,81€
Piegāde: 4,90€
ar piegādi: 4,90€
Philips sienas lampa ārtelpām antracīta 6W 230V

72,00€
72,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Aizsardzības klase: | IP 44 |
|---|---|
| Aizsardzības klase: | SK II |
| Svars: | 790 g |
|---|
| Materiāls: | Alumīnijs |
|---|
| Lampas veids: | Sienas lampa |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Lampas jauda atbilst: | 47 W |
| Nominālais spriegums: | 230 V |
| Nominālais spriegums: | 220 V - 240 V |
| Lampas kalpošanas laiks: | 25.000 h |
| Spilgtums: | 600 lm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips myGarden sienas lampa Arbour (164609316)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips OLED 55Philips Oled 65Philips OLED Ambilight 65Philips OLED TV 65Philips OnebladePhilips Oneblade 360Philips Projector NeopixPhilips Series 2000Philips TV 55Piedzīvojumu grāmatasSienas Lampa Ar SlēdziMēness LampaKvarca LampaSauna LampaMoskītu LampaGalvas LampaSolārā LampaInsektu LampaMušu LampaKāpšanas Sienas


























