Ilustrācija var atšķirties
Outwell Appetizer Solo
Ražotājs: Outwell
Ilustrācija var atšķirties
- Jauda: 2.200 W
- Degļu skaits: 1
- Elektroniskā aizdedze: Jā
- Pretpiedeguma pārklājums: Nē
- Noņemama darba virsma: Nē
- Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: Nē
- Materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Izmēri: P36 cm x A11,50 cm x D28 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Outwell Appetizer Solo
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Outwell
Populāri produkti

Outwell Feast Kochset M
no 83,20€

Campingaz Camp Bistro DLX Stopgaz
no 49,00€

Petromax Feuertopf ft9
no 79,00€

avots: M79

Petromax Atago
no 150,00€

Optimus Tactical Polaris Optifuel
no 193,60€

Primus OmniFuel II bez degvielas pudeles
no 270,17€

Petromax Feuerpfanne fp30
no 42,00€

Campingaz Camp Bistro DLX
no 35,20€

Primus Winter Gas 450 g
no 19,20€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Outwell Kuchenka kempingowa Outwell Appetizer Etna Solo Gasguard 621199 (5709388147387) ( JOINEDIT89732457 )

44,00€
44,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Jauda: | 2.200 W |
|---|
| Izmēri: | P36 cm x A11,50 cm x D28 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,50 kg |
| Materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
|---|
| Degļu skaits: | 1 |
|---|---|
| Elektroniskā aizdedze: | Jā |
| Pretpiedeguma pārklājums: | Nē |
| Noņemama darba virsma: | Nē |
| Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: | Nē |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Outwell Appetizer Solo
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




















