Ilustrācija var atšķirties
Outwell Dreamcatcher Single 10 cm
Ražotājs: Outwell
Ilustrācija var atšķirties
- Putu matracis
- Materiāls: Poliesters
- Pašuzpūšams: Jā
- Temperatūras piemērotība: -30°C
- R-vērtība: 6,70
- Iepakojuma izmēri: I66 cm x A17 cm
- Ķermeņa platums: 63 cm
- Ķermeņa garums: 195 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Outwell Dreamcatcher Single 10 cm
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Outwell
Populāri produkti

Outwell Dreamboat Campercar
no 202,80€

Therm-A-Rest NeoAir XLite NXT regular
no 199,28€

Therm-A-Rest Mondoking 3D L
no 220,00€

Therm-a-Rest ProLite Plus Regular
no 105,00€

Exped Ultra 7R LW
no 302,43€

Therm-A-Rest BaseCamp Liels
no 100,00€

Therm-A-Rest Trail Lite Liels
no 84,35€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Outwell 400137 air mattress Single mattress Blue Unisex 697786 (5709388158239) ( JOINEDIT87693879 )

75,00€
75,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Mata samopompująca Outwell Dreamcatcher Single 10.0 cm 697786

75,10€
80,09€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Outwell 400137 air mattress Single mattress Blue Unisex | 697786 | 5709388158239 | WLONONWCRPHDZ

78,47€
78,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Tūrisma paklājiņš Outwell, 195x63x10 cm

89,95€
89,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pašpiepūšams paklājiņš OUTWELL Dreamcatcher Single 10 cm

99,95€
99,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iepakojuma izmēri: | I66 cm x A17 cm |
|---|---|
| Ķermeņa platums: | 63 cm |
| Ķermeņa garums: | 195 cm |
| Materiāla biezums: | 10 cm |
| Svars: | 2,30 kg |
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Pašuzpūšams: | Jā |
| Temperatūras piemērotība: | -30°C |
| R-vērtība: | 6,70 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Outwell Dreamcatcher Single 10 cm
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



























