Ilustrācija var atšķirties
Outwell Dreamcatcher Single 12.0 cm XL
Ražotājs: Outwell
Ilustrācija var atšķirties
- Putu matracis
- Materiāls: Poliesters
- Pašuzpūšams: Jā
- Temperatūras piemērotība: -34°C
- R-vērtība: 7,50
- Iepakojuma izmēri: I78 cm x A21 cm
- Ķermeņa platums: 75 cm
- Ķermeņa garums: 200 cm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Outwell Dreamcatcher Single 12.0 cm XL
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Outwell
Populāri produkti

Outwell Dreamboat Campercar
no 190,32€

Nemo Tensor Insulated Regular wide
no 184,18€

Therm-A-Rest NeoAir XLite NXT regular
no 209,34€

Sea to Summit Camp Plus Wide regular
no 70,80€

Therm-A-Rest Mondoking 3D L
no 230,00€

Therm-a-Rest ProLite Plus Regular
no 110,00€

Exped Ultra 7R LW
no 302,43€

High Peak Dallas Twin
no 104,50€

Therm-A-Rest BaseCamp Liels
no 105,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Tūrisma paklājiņš Outwell, 200x75x12 cm

139,95€
139,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iepakojuma izmēri: | I78 cm x A21 cm |
|---|---|
| Ķermeņa platums: | 75 cm |
| Ķermeņa garums: | 200 cm |
| Materiāla biezums: | 12 cm |
| Svars: | 3,30 kg |
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Pašuzpūšams: | Jā |
| Temperatūras piemērotība: | -34°C |
| R-vērtība: | 7,50 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Outwell Dreamcatcher Single 12.0 cm XL
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





















