Ilustrācija var atšķirties
Outwell Dreamhaven Double 10.0
Ražotājs: Outwell
Ilustrācija var atšķirties
- Materiāls: Poliesters
- Pašuzpūšams: Jā
- Temperatūras piemērotība: -30°C
- R-vērtība: 6,70
- Iepakojuma izmēri: I71 cm x A26 cm
- Ķermeņa platums: 140 cm
- Ķermeņa garums: 200 cm
- Materiāla biezums: 10 cm
Cenas vēsture
1M 3M
Outwell Dreamhaven Double 10.0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Outwell
Populāri produkti

Outwell Dreamboat Campercar
no 190,32€

Nemo Tensor Insulated Regular wide
no 189,06€

Therm-A-Rest NeoAir XLite NXT regular
no 209,34€

Sea to Summit Camp Plus Wide regular
no 71,00€

Therm-A-Rest Mondoking 3D L
no 230,00€

Therm-a-Rest ProLite Plus Regular
no 110,00€

Exped Ultra 7R LW
no 302,43€

High Peak Dallas Twin
no 108,67€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Pašpiepūšamais tūristu paklājs Outwell Dreamhaven Double, 10 cm

320,45€
320,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Iepakojuma izmēri: | I71 cm x A26 cm |
|---|---|
| Ķermeņa platums: | 140 cm |
| Ķermeņa garums: | 200 cm |
| Materiāla biezums: | 10 cm |
| Svars: | 6,10 kg |
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Pašuzpūšams: | Jā |
| Temperatūras piemērotība: | -30°C |
| R-vērtība: | 6,70 |
Cenas vēsture
1M 3M
Outwell Dreamhaven Double 10.0
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















