Ilustrācija var atšķirties
Panasonic Lumix G 42,5mm F/1,7 ASPH./POWER O.I.S.
Ražotājs: Panasonic
Ilustrācija var atšķirties
- Objektīvs
- Fokusa attālums: 42,50 mm
- Tuvuma iestatīšanas robeža: 31 cm
- Attēla stabilizators: Jā
- Filtra vītne: 37 mm
- Svars: 130 g
- Optiskā konstrukcija: 10 elementi, 8 grupas
- Diafragmas lāpstiņu skaits: 7
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic Lumix G 42,5mm F/1,7 ASPH./POWER O.I.S.
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Panasonic
Populāri produkti

Panasonic Lumix S 50 mm F1.8
no 358,40€

7artisans AF 85 mm F1.8
no 321,90€

Viltrox AF 56 mm F1,7
no 172,38€

Viltrox AF 135 mm F1.8 LAB
no 840,23€

Sigma Contemporary 90 mm F2.8 DG DN
no 599,45€

Nikon AF-S Nikkor 50 mm 1:1,8G
no 255,46€

Canon RF 45 mm F1.2 STM
no 599,45€

Nikon Nikkor Z 85 mm f/1,2 S
no 2 749,95€

Sigma Art 85 mm F1.4 DG HSM
no 1 115,95€

Sigma Art 35 mm F1.4 DG HSM
no 829,46€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Panasonic Lumix G 42.5mm f/1.7 ASPH. Power O.I.S. lens H-HS043E-K

354,40€
354,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic Lumix G 42.5mm f/1.7 ASPH. Power O.I.S. lens | H-HS043E-K | 5025232819843 | 43388

356,15€
356,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic Lumix G 42.5mm f/1.7 ASPH. Power O.I.S. objektīvs H-HS043E-K

374,30€
374,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Obiektyw Panasonic Lumix G 1 7/42 5 Power OIS (H-HS043E-K) ( H HS043E K 103914 ) foto objektīvs

385,00€
385,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PANASONIC LUMIX G 42,5MM F1.7 OIS BLACK H-HS043E-K
42,5 mm telefoto primārais objektīvsĀtra f/1,7 maksimālā apertūraAugstas kvalitātes portretu objektīvsIebūvēta Power O.I.S. attēla stabilizācijaSaderīgs ar Mikro četru trešdaļu sistēmas bezspoguļa kamerām

389,45€
389,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Panasonic LUMIX G 42,5mm F1,7 OIS Black objektīvs H-HS043E-K

391,99€
391,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PANASONIC NONAME H-HS043E-K

446,87€
446,87€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai uzzinātu par piegādāto maināmo objektīva stiprinājumu.
| Diametrs: | 55 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G50 mm |
| Svars: | 130 g |
| Optiskā konstrukcija: | 10 elementi, 8 grupas |
|---|---|
| Fokusa attālums: | 42,50 mm |
| Tuvuma iestatīšanas robeža: | 31 cm |
| Diafragmas lāpstiņu skaits: | 7 |
|---|---|
| Attēla stabilizators: | Jā |
| Maināms bajonets: | Micro FourThirds |
| Filtra vītne: | 37 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic Lumix G 42,5mm F/1,7 ASPH./POWER O.I.S.
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


























