Ilustrācija var atšķirties
Sigma Contemporary 45 mm 2.8 DG DN
Ražotājs: Sigma
Ilustrācija var atšķirties
- Objektīvs
- Fokusa attālums: 45 mm
- Tuvuma iestatīšanas robeža: 24 cm
- Palielinājums: 1:4
- Attēla stabilizators: Nē
- Filtra vītne: 55 mm
- Svars: 215 g
- Optiskā konstrukcija: 8 elementi, 7 grupas
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sigma Contemporary 45 mm 2.8 DG DN
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sigma
Populāri produkti

Sigma Contemporary 90 mm F2.8 DG DN
no 599,45€

7artisans AF 85 mm F1.8
no 323,52€

Viltrox AF 135 mm F1.8 LAB
no 840,23€

Nikon AF-S Nikkor 50 mm 1:1,8G
no 246,17€

Canon RF 45 mm F1.2 STM
no 599,45€

Nikon Nikkor Z 85 mm f/1,2 S
no 2 749,95€

Canon RF 50 mm F1.8 STM
no 194,30€

Nikon Nikkor Z 85 mm f/1.8 S
no 745,44€

Zeiss C Sonnar T* 1,5/50 ZM
no 1 095,45€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Sigma 45mm F2.8 DG DN Leica L [CONTEMPORARY] 360969
Sigma 45mm F2.8 DG DN Leica L [CONTEMPORARY] 360969

519,95€
519,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sigma 45mm F2.8 DG DN Sony E-mount [CONTEMPORARY] 360965
Sigma 45mm F2.8 DG DN Sony E-mount [CONTEMPORARY] 360965

519,95€
519,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SIGMA 45mm F/2.8 DG DN Contemporary, Sony E-mount pilna kadra objektīvs (45mm F2.8 DG DN Contemporary Sony 360965)

549,00€
549,00€
Bezmaksas sūtīšana
Bezmaksas sūtīšana
Produkta dati
Apraksts
Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai uzzinātu par piegādāto maināmo objektīva stiprinājumu.
| Diametrs: | 64 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G46,20 mm |
| Svars: | 215 g |
| Optiskā konstrukcija: | 8 elementi, 7 grupas |
|---|---|
| Fokusa attālums: | 45 mm |
| Tuvuma iestatīšanas robeža: | 24 cm |
| Palielinājums: | 1:4 |
| Attēla stabilizators: | Nē |
|---|---|
| Fokusēšana: | AF, MF |
| Filtra vītne: | 55 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sigma Contemporary 45 mm 2.8 DG DN
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






















