Ilustrācija var atšķirties
Panasonic Lumix G Vario 14-140 mm / F3.5-5.6 ASPH
Ražotājs: Panasonic
Ilustrācija var atšķirties
- Optiskā konstrukcija: 14 elementi, 12 grupas
- Fokusa attālums: 14 mm - 140 mm
- Filtra vītne: 58 mm
- Svars: 265 g
- Attēla leņķis: 75° - 8,80°
- Maināms bajonets: Micro FourThirds
- Diametrs: 67 mm
- Izmēri: G75 mm
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic Lumix G Vario 14-140 mm / F3.5-5.6 ASPH
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Panasonic
Populāri produkti

Panasonic Lumix S 100-500 mm F5-7.1 O.I.S.
no 1 871,32€

Panasonic Leica DG 35-100 mm F2,8 Power OIS
no 1 135,15€

Panasonic Leica DG Vario Summilux 25-50 mm F1.7
no 1 811,39€

Canon RF 100-400 mm F5.6-8 IS USM
no 779,47€

Nikon Nikkor Z 24-70 mm F2.8 S II
no 2 660,95€

Canon RF 70-200 mm F4.0 L IS USM
no 1 545,45€

Sony SEL-2470GM2
no 2 106,45€

Nikon Nikkor Z 24-120 mm F4 S
no 1 099,95€
3 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Panasonic Micro 4/3 14-140 mm F/5.6 | H-FS14140EKA | 5025232896790

746,55€
746,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Obiektyw Panasonic Micro 4/3 14-140 mm F/5.6 | H-FS14140EKA | 5025232896790

758,35€
758,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Obiektyw Panasonic Micro 4/3 14-140 mm F/5.6 H-FS14140EKA

815,96€
815,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
Apraksts
Lūdzu, sazinieties ar izplatītāju, lai uzzinātu par piegādāto maināmo objektīva stiprinājumu.
| Diametrs: | 67 mm |
|---|---|
| Izmēri: | G75 mm |
| Svars: | 265 g |
| Optiskā konstrukcija: | 14 elementi, 12 grupas |
|---|---|
| Fokusa attālums: | 14 mm - 140 mm |
| Attēla leņķis: | 75° - 8,80° |
| Maināms bajonets: | Micro FourThirds |
|---|---|
| Filtra vītne: | 58 mm |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Panasonic Lumix G Vario 14-140 mm / F3.5-5.6 ASPH
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
























