Ilustrācija var atšķirties
Philips Airfryer XL HD9270/93
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Fritieris
- Jauda: 2.000 W
- Tvertnes ietilpība litros: 6,20 l
- Siltumizolēts rokturis: Jā
- Tvertnes ietilpība gramos: 1.200 g
- Programmas: 7x
- Karstais gaiss: Jā
- Automātiskā izslēgšanās: Jā
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Airfryer XL HD9270/93
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Cosori Turbo Tower Pro
no 313,57€

Ninja Foodi MAX Dual Zone AF400EU
no 147,74€

Ninja Crispi FN101EU
no 129,55€

Cosori TurboBlaze 6 Litri
no 117,07€

Ninja Double Stack XL SL400EU
no 154,31€

Cosori Turbo Tower Pro Smart
no 255,14€

Ninja Max Pro 6,2 L AF180EU
no 98,47€

Ninja Foodi Dual Zone AF300EU
no 132,30€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Karšto oro gruzdintuvė Philips HD9270/93 | 8710103972136 | 8710103972136

137,10€
137,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Philips Karšto oro gruzdintuvė Philips HD9270/93 8710103972136

139,76€
139,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Programmas: | 7x |
|---|---|
| Karstais gaiss: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Taimeris: | Jā |
| Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: | Jā |
| Izmēri: | P31,50 cm x A30,70 cm x D40,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 5,50 kg |
| Tvertnes ietilpība gramos: | 1.200 g |
|---|---|
| Tvertnes ietilpība litros: | 6,20 l |
| Jauda: | 2.000 W |
|---|
| Siltumizolēts rokturis: | Jā |
|---|---|
| Siltumizolēts korpuss: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Signāls: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Philips Airfryer XL HD9270/93
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti























