Ilustrācija var atšķirties
Philips Café Gaia HD7546
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Kafijas automāts
- Jauda: 1.000 W
- Tilpums litros: 1,20 l
- Displejs: Nē
- Integrēta atkaļķošanas programma: Nē
- Kafijas automāta tips: Filtra kafijas automāts
- Kafijas filtra veids: Šarnīra filtrs
- Kannas veids: Termoss
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips Eco Conscious Edition HD5120
no 52,00€

Philips Café Gourmet HD5416
no 128,12€

Philips Daily Collection HD7459
no 40,45€

Philips All-in-1 Brew HD7900/50
no 175,50€

Gastroback 42706 Design Brew Advanced
no 126,44€

Moccamaster KBG Select
no 243,50€

Krups KM6008
no 58,74€

Severin KA 4817
no 40,21€

Clatronic KA 3356
no 18,80€

Braun PurShine KF 1500
no 32,00€
31 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Vairāk piedāvājumu
Cita mazā sadzīves tehnika Philips HD-7546/20 Coffee maker

104,41€
106,91€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Iebūvēts piena putotājs: | Nē |
|---|---|
| Uzturēšanas funkcija: | Nē |
| Displejs: | Nē |
| Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar kontrolgaismu: | Jā |
| Pilēšanas apturēšana: | Jā |
| Piemērots trauku mazgājamai mašīnai: | Jā |
| Integrēta atkaļķošanas programma: | Nē |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
| Taimeris: | Nē |
| Ūdens līmeņa indikators: | Jā |
| Izmēri: | P21,10 cm x A34,20 cm x D22 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,90 kg |
| Filtra kafijas automāts |
| Kafijas filtra veids: | Šarnīra filtrs |
|---|---|
| Kannas veids: | Termoss |
| Jauda: | 1.000 W |
| Tilpums litros: | 1,20 l |
| Ietilpība tasītēs: | 15 tasīte(s) |
Populāri produkti
Populāri produkti no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips DVD RWPhilips Electric ToothbrushPhilips Elektriskā Zobu Birste BērniemPhilips Gaisa Attīrītājs un MitrinātājsPhilips Hd9270Philips HDMI 2.1 TVPhilips Kafijas AparātsPhilips Matu Taisnotājs ĶemmePhilips Saeco kafijas automātiPhilips ūdens filtrsPhilips 75Philips PUSPhilips 43"Philips PultsPhilips BluetoothPhilips KombainsPhilips 6800Philips 903Philips MomentumPhilips 8506






















