Ilustrācija var atšķirties
Philips Eco Conscious Edition HD2640
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Tosteris
- Jauda: 830 W
- Temperatūras izvēle: Elektroniski
- Grauzdiņu šķēļu skaits: 2 šķēles
- Maizītes uzgalis: Jā
- Automātiskā izslēgšanās: Jā
- Taustiņi: Apturēšanas poga, Atkausēšanas poga
- Drupaču atvilktne: Jā
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips Daily Collection HD2581
no 22,02€

Philips Daily Collection HD2590
no 25,53€

Philips Viva Collection HD2650
no 40,04€

Philips 3000 sērija HD2511/00
no 25,40€

WMF Stelio tosteris
no 54,89€

Tefal Toast N'Grill TL6008
no 84,75€

WMF Küchenminis garššķēlumu tosteris
no 73,80€

KitchenAid 5KMT221EOB
no 96,34€

Smeg TSF01CREU
no 142,47€

Krups KH442
no 49,40€
32 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Philips HD2640/10 Eco Conscious Edition -leivanpaahdin ( 882264010010 8720389000881 HD2640/10 )

53,00€
53,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PHILIPS HD2640/10 Eco Conscious Edition toaster (882264010010)

57,38€
57,38€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Izmēri: | P28,50 cm x A19,90 cm x D16,20 cm |
|---|---|
| Svars: | 1,23 kg |
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|
| Jauda: | 830 W |
|---|---|
| Temperatūras izvēle: | Elektroniski |
| Grauzdiņu šķēļu skaits: | 2 šķēles |
|---|---|
| Taustiņi: | Apturēšanas poga, Atkausēšanas poga |
| Drupaču atvilktne: | Jā |
| Apbrūnināšanas līmenis: | Jā |
| Maizītes uzgalis: | Jā |
| Automātiskā izslēgšanās: | Jā |
Populāri produkti
Populāri produkti no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Electric ToothbrushPhilips Elektriskā Zobu Birste BērniemPhilips Gaisa Attīrītājs un MitrinātājsPhilips Hd9270Philips HDMI 2.1 TVPhilips Hr1889 70Philips kafijas automāta atkaļķošanaPhilips Matu TrimmerisPhilips Senseo kafijas spilventiņiPhoto Paper 10X15Eco KosmētikaAndris Lux EcoAMD Black EditionMafia definitive editionMinecraft Edition MojangGta Premium EditionMotul 8100 Eco NergyHeroes 3 Hd EditionAriston Andris Lux Eco 10Philips 75





















