Ilustrācija var atšķirties
Philips HD4419
Ražotājs: Philips
Ilustrācija var atšķirties
- Elektriskais grils
- Grilēšanas veids: Galda grils
- Jauda: 2.300 W
- Pretpiedeguma pārklājums: Jā
- Tauku savākšanas paplāte: Jā
- Grila virsma: 1.110 cm²
- Grila virsmu skaits: 1
- Temperatūras izvēle: Termostats
Cenas vēsture
1M 3M
Philips HD4419
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Philips
Populāri produkti

Philips 5000 sērija HD6212/90
no 86,79€

Ninja Woodfire OG701EU
no 263,50€

Campingaz Attitude 2go Electro (2177560)
no 259,85€

WMF Lono Master Grils
no 141,20€

Severin PG 8541
no 99,00€

Severin PG 8566
no 66,00€

Severin PG 8106
no 166,81€

Ninja Woodfire Pro XL OG850EU
no 291,99€

Weber Grill Q 1400 statīvs
no 400,19€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PHILIPS HD 4419/20 Galda grils HD4419/20

68,30€
68,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Jauda: | 2.300 W |
|---|---|
| Temperatūras izvēle: | Termostats |
| Grila virsma: | 1.110 cm² |
|---|---|
| Izmēri: | P515,90 mm x A73 mm x D312 mm |
| Svars: | 4.000 g |
| Grilēšanas veids: | Galda grils |
|---|---|
| Grila virsmu skaits: | 1 |
| Pretpiedeguma pārklājums: | Jā |
|---|---|
| Korpusa īpašības: | Tērauda korpuss, ALU grila plīts |
| Tauku savākšanas paplāte: | Jā |
Cenas vēsture
1M 3M
Philips HD4419
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Philips
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Philips Hd9270Philips HDMI 2.1 TVPhilips Hr1889 70Philips Kafijas AparātsPhilips kafijas automāta atkaļķošanaPhilips Kafijas Automāta FiltrsPhilips kafijas automātu apkopePhilips OLED 55Philips Sh 50Picas KrāsnsPhilips 75Philips PUSPhilips 43"Philips PultsPhilips BluetoothPhilips KombainsPhilips 6800Philips 903Philips MomentumPhilips 8506



















